Історія

Білоцерківський центр дистанційного навчання ПрАТ "ВНЗ"МАУП" розпочав свій тернистий шлях з 1997 року. Як представництво його було організовано на базі Білоцерківського учбово - торговельного центру. Це був Регіональний центр відкритої освіти спільного з інститутом дистанційного навчання Міжнародної Кадрової Академії (м. Київ), МАУП і Міжнародного Відкритого університету (США). У період до 2000 - го року там проводилися курси для майбутніх бухгалтерів і підприємців. Також було започатковано курси перекваліфікації для військовослужбовців, що звільнялися в запас.
 
 
В подальшому, дослідивши потребу ринку праці, за погодженням і клопотанням Білоцерківської міської ради 15.03.2000 року, Представництво було перейменовано 23.03.2000 року Вищим керівництвом МАУП у Білоцерківську філію МАУП. Першим директором якої став Жабровець Іван Васильович. В цей період навчання проводилося в умовах стаціонару і заочно. Студенти виходили переможцями і призерами республіканських і обласних навчальних змагань. Приймали активну участь в громадському житті, публікували свої перші наукові дослідження. Двоє викладачів отримали ступені кандидатів економічних наук. Ще троє отримали почесне звання професора Міжнародної Кадрової Академії. Кількість студентів Філії сягала 350 - ти. Бібліотечний фонд становить більше 11 тисяч примірників. Освітня діяльність здійснювалась за ліцензійними документами МАУП.
 
12.05.2015 року, відповідно до протоколу N 10 загальних зборів ПрАТ "ВНЗ"МАУП" підрозділ змінює статус Філії на Представництво ЦДН ПрАТ "ВНЗ"МАУП" Білоцерківський центр дистанційного навчання який діє відповідно "Положення про Представництво ЦДН ПрАТ "ВНЗ"МАУП".
 
Нині заклад проводить навчання за заочно/дистанційною формою. Здійснює представницькі функції. Проводить просвітницьку освітянську роботу. Займає і займав державницьку патріотичну позицію. Створено комп'ютерний клас і впроваджено мультимедійне забезпечення. Бібліотечний фонд збільшено до 12 000 екземплярів.
 
Викладацький і адміністративний персонал на 70% має вчені звання кандидата наук. Більшість викладачів мають дві вищих освіти і практичний досвід роботи.

 

Фото

IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG
IMG

Абітурієнту

 • НАПРЯМКИ ПІДГОТОВКИ

  Білоцерківський ПрАТ «ВНЗ «МАУП» здійснює підготовку фахівців за такими напрямками та кваліфікаційними рівнями:

  читати...

 • РІВНІ ПІДГОТОВКИ

  БАКАЛАВР | МАГІСТР

  читати...

 • ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ

  Для вступу до МАУП на навчання за українською програмою необхідно подати наступні документи

  читати...

 • АЛЬТЕРНАТИВА ЗНО

  Якщо Ви з будь-яких причин не склали ЗНО у Вас все таки є можливість вступити до вищого навчального закладу

  читати...

 • ПРЕЙСКУРАНТ ПОСЛУГ

  ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ, ГРН ЗА 1 РІК ФОРМА НАВЧАННЯ: ЗАОЧНА

  читати...

 

 

м. Біла Церква, Сквирське шосе 194, 3-й поверх
+38 04563 476 78 | +38 066 192 33 28

©2023 Міжрегіональна Академія управління персоналом

Цей сайт використовує файли cookie. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтеся на їх використання.