Вівторок, 20 червня 2023 18:10

Лекція з методики ведення ділових переговорів

Спокійно і виважено пройшла відкрита лекція з методики ведення ділових переговорів в Міжнародній академії управління персоналом (МАУП). Навіть при оголошенні сигналу "Повітряна тривога" і "Відбій повітряної тривоги", які призвели до тимчасової передислокації та тривалої паузи, це не вплинуло на зменшення кількості слухачів. Особливо корисними виявилися нестандартні рекомендації психолога для студентів зі спеціальності "Менеджмент".

На лекції були розглянуті різноманітні аспекти ефективних ділових переговорів, включаючи стратегії, тактики, комунікаційні навички та вирішення конфліктів. Викладачі МАУП зібралися разом, щоб поділитися своїм досвідом та передати студентам найкращі практики, які допоможуть їм стати успішними у майбутній кар'єрі.

Незважаючи на тимчасові перешкоди, аудиторія зберегла зацікавленість та увагу до теми лекції. Студенти зі спеціальності "Менеджмент" особливо відзначили корисність нестандартних рекомендацій психолога, які допомагають покращити навички ведення переговорів та розв'язання конфліктів у бізнес-середовищі.

МАУП продовжує створювати навчальні заходи, спрямовані на розвиток навичок та підвищення кваліфікації студентів. Такі лекції та заняття є важливою складовою університетського середовища, яке сприяє професійному зростанню та розширенню знань студентів.

МАУП залишається провідним освітнім закладом, який надає студентам унікальні можливості для розвитку їх потенціалу та досягнення успіху у своїй професійній кар'єрі.

 

Прочитано 85 разів

Абітурієнту

 • НАПРЯМКИ ПІДГОТОВКИ

  Білоцерківський ПрАТ «ВНЗ «МАУП» здійснює підготовку фахівців за такими напрямками та кваліфікаційними рівнями:

  читати...

 • РІВНІ ПІДГОТОВКИ

  БАКАЛАВР | МАГІСТР

  читати...

 • ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ

  Для вступу до МАУП на навчання за українською програмою необхідно подати наступні документи

  читати...

 • АЛЬТЕРНАТИВА ЗНО

  Якщо Ви з будь-яких причин не склали ЗНО у Вас все таки є можливість вступити до вищого навчального закладу

  читати...

 • ПРЕЙСКУРАНТ ПОСЛУГ

  ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ, ГРН ЗА 1 РІК ФОРМА НАВЧАННЯ: ЗАОЧНА

  читати...

 

 

м. Біла Церква, Сквирське шосе 194, 3-й поверх
+38 04563 476 78 | +38 066 192 33 28

©2023 Міжрегіональна Академія управління персоналом

Цей сайт використовує файли cookie. Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтеся на їх використання.